Proerecta SHOT

Proerecta SHOT je unikátní energetický nápoj pro penis. Tento energy drink podporuje sexuální zdraví muže, zajišťuje intenzivní prokrvení topořivých tělísek v penisu a napomáhá tak velmi rychlé erekci.

Honza (50 let): Po nějaké době jsem dostal chuť vyzkoušet další produkt řady Proerecta. Po celkem uspokojivých testech přípravků na erekci Proerecta Klasik a Proerecta Gummies jsem si vybral doplněk stravy Proerecta SHOT.

Proerecta SHOT je nápoj, který se dodává v balení po šesti kusech. Obsah jedné lahvičky je 60 ml. Jedná se o jakýsi džus s příchutí broskve, který je velmi chutný a hezky voní. Jediné, co mi na tom nápoji vadí, je trochu trpká příchuť, která je způsobena extraktem ze semen vinné révy.

Jinak tento nápoj obsahuje aminokyseliny L-citrulin a L-arginin, výtažek z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), výtažek z ženšenu pravého (Panax ginseng), výtažek ze semen již zmiňované vinné révy (Vitis vinifera), výtažek z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) a výtažek z paulinie nápojné (Paulinia cupana) neboli guarany.

V příbalovém letáku se doporučuje užívat tento nápoj cca 30 minut před erotickými aktivitami. Z mých zkušeností mohu říci, že po vypití nápoje se zvyšuje chuť na sex téměř okamžitě a k pevné erekci dochází již po 20 minutách. To platí, ale pouze v případě, že vypijete nápoj cca 1 až 2 hodiny po jídle, kdy máte relativně prázdný žaludek a účinné látky nápoje se mohou snadno a rychle vstřebávat. Pokud totiž vypijete nápoj hned po nějakém větším jídle, třeba po obědě, k erekci dochází mnohem později (50 minut).

Na základě vlastního testování přípravku Proerecta SHOT mohu tento nápoj na erekci doporučit všem mužům, kteří potřebují povzbudit svůj penis v dostatečně krátké době. Nápoj je celkem chutný, hezky voní a pokud jej vypijete na lačno, jeho povzbudivé účinky se dostaví velice rychle. 

WEBOVÉ STRÁNKY ZDARMA