Proerecta

Proerecta je moderní doplněk stravy pro muže. Vyznačuje se unikátní kombinací bylinných složek, vitamínů, minerálů a aminokyselin. Podporuje rychlé prokrvení penisu a zajišťuje tak kvalitní erekci.

Honza (50 let): Rozhodl jsem se vyzkoušet doplněk stravy na posílení erekce Proerecta Klasik osobně. Objednal jsem si zkušební vzorek a těšil se na něj jako malý kluk. Asi za dva dny dorazil diskrétní balíček na moji adresu a já měl ohromnou radost. Hned jsem si prostudoval doporučení, jak jej používat a začal jsem přemýšlet kdy jej vyzkouším. V balení se nacházelo 12 tobolek čistě rostlinného složení. Mělo by to vydržet na 6 až 12 souloží. Doporučuje se vzít si jednu nebo dvě tobolky zhruba 30 až 60 minut před plánovaným sexem. Už se vidím, jak si plánuju přesnou dobu soulože. Doma neustále chaos, dvě děti a večer jsme oba s manželkou děsně unavení.

Osobně problémy s erekcí zatím nemám nijak velké, i když už mi nestojí tak jako ve dvaceti. Bylo by super mít zase erekci jako třeba při nočním nebo spíš ranním probuzení, kdy mi stojí jako skalní sloup a já přitom na sex ani nemyslím. Moc se těším až spolknu první tobolku. Jsem z toho, ale trochu nervózní. Proto jsem se rozhodl, že první tobolku zkusím nanečisto, až budu sám doma. Je jedna hodina odpoledne a já svoji první tobolku zapíjím sklenicí vody. Na internetu si hledám nějaké fajn péčko k nabuzení a čekám, kdy tobolka začne nějak výrazněji působit. Doufám, že si tu autoerotiku užiju.

Je přesně 13:40 a je tady očekávaná erekce. Není sice tak pevná jako ta ranní, ale nevadí. Užívám si to a v 13:50 dosahuji orgasmu. Ještě se pár minut koukám na péčko, jak tam dovádějí a cítím, že mám zase chuť. Kolem druhé odpolední mám další trošku slabší erekci, ale super. Ve 14:15 je definitivní konec a já jsem zcela uspokojen. Možná, kdybych začal s autoerotikou později, měl bych jednu super erekci. Tobolka začala působit asi až po 50 až 60 minutách. Proto jsem asi měl tu bonusovou druhou erekci. No prostě, budu to ještě muset trošku víc prozkoumat. Na sex s manželkou si vezmu tobolku raději hodinu předem, abych to zbytečně neuspěchal.

Konečně je tu docela dobrá šance na soulož s mojí ženou. Je sobota odpoledne, jsme sami doma a já zapíjím tobolku. Jsem zase nervózní, ale budu to muset tu hodinku nějak vydržet, než se pustím do akce. Akce!!! Sex proběhl úplně normálně, i když manželka nejdřív chtěla jít někam na nákupy. Vysvětlil jsem jí ale, že to není možné a že je to v zájmu vědy. Erekce nastoupila automaticky a nebylo to vůbec špatný. Za mne naprostá spokojenost.

Krabička s tobolkami Proerecta Klasik mi vydržela zhruba měsíc. Ze svých osobně získaných zkušeností mohu říci, že účinky tobolky se dostavují zhruba po hodině. Erekce je uspokojivá, i když ne vždy tak tvrdá, jak bych si přál. Vzhledem k tomu, že už nejsem nejmladší nelze čekat žádné zázraky. V každém případě mohu tento doplněk stravy doporučit všem, kteří chtějí podpořit svoji erekci a užít si spokojený sex. 

VYTVOŘTE SI WEB ZDARMA