Proerecta Gummies

Proerecta Gummies představuje novinku v doplňcích stravy pro muže. Jedná se o želatinové bonbóny s osvěžující ovocnou příchutí pro podporu mužského libida, sexuálního výkonu, výdrže a pevné erekce.

Honza (50 let): Jakmile se na stránkách společnosti Proerecta objevil nový přípravek na podporu erekce, rozhodl jsem se jej vyzkoušet. Balení Proerecta Gummies obsahuje 60 ks želatinových bonbónů s osvěžující, mírně nakyslou chutí s ovocnou příchutí (v mém případě borůvkovou). Jsou fakt docela dobrý.

Na podporu erekce se doporučuje užít jeden až tři kusy zhruba půl hodinky před sexuální aktivitou. Tyto bonbóny můžete cucat nebo rozkousat. Docela jsem si je oblíbil a vrátil se tak do dětských let, kdy jsem hltal gumídky jako blázen. Celkem dobrá závislost. Krabička s borůvkovým mlsáním mi vydržela zhruba dva měsíce. Někdy jsem si vzal jeden, jindy dva a výjimečně tři kousky.

Mlsal jsem tyto bonbóny před sexem s partnerkou, ale i před autoerotikou. S čistým svědomím mohu říci, že po jejich užití jsem cítil zvýšenou chuť na sex a cítil se dost nadržený. Co se erekce týče, nemohu to dost objektivně posoudit. Problémy s erekcí dosud nemám příliš vážné, takže užívání pilulek pro muže beru jen jako zpestření a podporu sexuálního zdraví.

Před nějakou dobou jsem zkoušel přípravek Proerecta Klasik a tam byl účinek na mojí erekci výraznější. V případě Proerecta Gummies je zase cítit výrazné posílení libida. Možná by stálo za to vyzkoušet před sexem oba přípravky společně.

Doplněk stravy Proerecta Gummies mohu doporučit všem mužům, kteří rádi cucají osvěžující bonbóny a chtějí zvýšit svoji chuť na sex. Není vyloučeno, že u mnoha mužů mohou být podporou kvalitní erekce. Jak je známo, účinky afrodisiakálních rostlin jsou velice individuální a co nefunguje u jednoho, může fungovat u druhého. 

WEBOVÉ STRÁNKY ZDARMA