African Mango

African Mango je jedním z nejnovějších objevů na trhu hubnutí. Produkt obsahuje extrakt z plodů afrického stromu Irvingia gabonensis, jehož zeštíhlující vlastnosti předčí účinnost populárního extraktu z bobulí jihoamerické palmy Acai (viz Acai Berry Extreme). Strom rostoucí v tropické Africe (pod domácím označením Dika strom) se vyznačuje jedlými kulatými plody podobající se mangu (odtud název Africké mango). Chutné a šťavnaté plody mají oranžovou dužinu a uvnitř obsahují jedno velké semeno (tzv. dika ořech) bohaté na tuky a bílkoviny. Plody obsahují velké množství fosforu, vápníku, vitamínu C a antioxidantů. 

African Mango (resp. výtažek ze semen tohoto stromu) napomáhá účinnému spalování tuků a hubnutí, odstraňuje toxické látky z těla, podporuje metabolismus a trávení, snižuje hladinu cholesterolu a potlačuje chuť k jídlu. 

Často kladené dotazy

Může přípravek African Mango opravdu zaručit ztrátu nadbytečných kilogramů?

  • Látky obsažené v přípravku African Mango příznivě ovlivňují hormonální rovnováhu. Napomáhají organismus zbavit se škodlivých látek a snižují hladinu cholesterolu. Současně potlačují chuť na jídlo. V důsledku toho dochází ke spalování přebytečných tuků. Výtažek ze semen afrického manga vám opravdu pomůže shodit nadbytečná kila a vy se tak můžete radovat z atraktivnější postavy. African Mango už má tisíce spokojených uživatelů po celém světě. Jeho účinnost je vědecky potvrzena.

Jaké klíčové látky obsahuje přípravek African Mango?

  • Přípravek African Mango vznikl z afrického manga plného vitamínů a minerálů. Toto ovoce je ceněno po celém světe a používá se v léčení mnoha nemocí. Africké mango pochází z deštných pralesů tropické Afriky. Nejcennější látkou tohoto přípravku je extrakt ze semen. Tato látka urychluje spalování tuků a příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu. African Mango má vysoký obsah vláknin, což účinně napomáhá trávení.

Jak správně užívat doplněk stravy African Mango?

  • Správné dávkování je 1 až 2 kapsle během jídla.

Je přípravek African Mango bezpečný pro moje zdraví?

  • Přípravek African Mango je naprosto bezpečný a neobsahuje žádné škodlivé látky. Je čistě přírodní a bez žádných vedlejších účinků. Rovněž jeho užívání je velice jednoduché.

Po jakém čase se dostaví první výsledky?

  • Už v prvních týdnech užívání přípravku African Mango je možné pozorovat úbytek váhy a zlepšení nálady. Pro úplné zlepšení je rovněž potřeba zvětšit fyzickou aktivitu a používat vyváženou stravu.

Je pravda, že přípravek African Mango je skutečně efektivní v redukci tuku v oblasti břicha?

  • Ano. African Mango je unikátní přípravek, který dokáže zlepšit funkci metabolismu a pomáhá při redukci tuků z oblasti břicha. Výtažek obsažený v tomto přípravku skutečně účinně zrychluje a zlepšuje spalování tuků.

Je pravda, že účinnost přípravku African Mango byla vědecky potvrzena?

  • V roce 2005 byl na Univerzitě of Yaunde v Kamerunu proveden speciální výzkum, který měl zjistit jaké účinky má extrakt ze semen stromu Irvingia gabonensis na úbytek hmotnosti těla. Po 4 týdnech výzkumu vědci zjistili, že užíváním výtažku z afrického manga se snížila hmotnost u zájmových osob až o 5 %.
  •   

Reakce zákazníků:

Honza (50 let): Už dlouhou dobu si moje žena stěžovala na moje veliké břicho a nadváhu. Bohužel moje celodenní práce je sezení u počítače v kanceláři. Z tohoto důvodu byl velký problém shodit pár kilo. Jednoho dne se žena od své kamarádky dozvěděla o skutečně fungujícím přípravku na hubnutí African Mango. Zhubla 9 kg a to na mě udělalo velký dojem. Neváhal jsem ani vteřinu a koupil si také jedno balení. Výsledek mě překvapil. Nemusím ani psát, že se nám s ženou zlepšil náš intimní vztah. Nadváha zmizela spolu s velkým břichem a k tomu se cítím výborně a mám více energie! Doporučuji všem!

Jarmila (34 let): Během jednoho měsíce jsem se zbavila špeků na břiše, s kterými jsem válčila už od jakživa. Konečně už mohu chodit v bikinách po pláži bez komplexů a také se už nemusím oblékat do širokých triček. S African Mango jsem získala ploché břicho a svojí vysněnou postavu. Doporučuji všem.

Olina (44 let): Abych vyzkoušela African Mango mě musela přesvědčit až moje sestra, která žije a pracuje v Anglii. Potom co se vrátila na svátky do Čech byla po těch všech měsících k nepoznání. Zhubla několik kilogramů a hýřila energii. To vše s ní povedl přípravek African Mango, který stále užívá. Rozhodla jsem se proto jít v jejích stopách a doufám, že i já nějaké to kilo shodím.

Jiřina (29 let): Chtěla bych poděkovat výrobci African Mango za vytvoření tak dokonalého přípravku na hubnutí. Fakt to funguje! Shodila jsem už 7 kg! Jestli chcete skutečně dobrý přípravek, pak zkuste African Mango. Výsledek se dostaví už po prvním týdnu od užití.

Marcela (39 let): Odjakživa jsem měla problémy s dodržováním zdravého stravování. Mám obrovskou slabost pro sladké. Pokaždé když jsem nějakou dietu zkoušela, tak mi vydržela tak max. 3 až 4 dny. Naštěstí jsem jednou při čtení časopisu našla článek popisující vlastnosti afrického manga. Rozsáhlý článek popisoval účinky výtažku ze semen afrického stromu, který má údajně efektivně redukovat tukovou tkáň a snižovat chuť k jídlu. Dověděla jsem se, že existují doplňky stravy s tímto extraktem. Nakonec jsem na internetu našla African Mango. A tak jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Cena mě neodradila, navíc jsem mohla dostat zpátky peníze, pokud bych nebyla spokojená. Naštěstí jsme se nemýlila. Po pár týdnech užívání African Mango jsem shodila několik kilogramů a můj apetyt se výrazně zmenšil. To není možné, jsem si celou dobu říkala. K tomu se cítím mnohem lépe a mám více energie. Ale úplně nejvíc mě těší, že vypadám docela dobře. Rozhodně doporučuji, zkuste to!

Soňa (41 let): African Mango se stalo mým oblíbencem. Dlouhou dobu jsem bojovala s přebytečnými kilogramy. Nakonec se mi podařilo se jich zbavit a mohla jsem tak skoncovat s experimentálními dietami. Díky.

Kristýna (23 let): Doporučuji přípravek African Mango všem, co mají problémy s nadváhou. Užívala jsem už soustu přípravků, ale až tento mi opravdu pomohl. Chtěla jsem se s vámi tedy podělit o můj úspěch. Zhubla jsem 10 kg! Uvěřila jsem v sílu afrického manga a mohu ho teď směle doporučit všem mým kamarádkám, které se mě pořád ptají "Jak to je možný?" African Mango je podle mě nejlepší doplněk na hubnutí. Vím, o čem mluvím, protože jsem vyzkoušela už mnohé přípravky, ale bez výraznějšího úspěchu.

Šimon (33 let): Nebudu tu psát mojí celou historii z African Mango. Chtěl bych pouze vyjádřit, jak jsem šťastný i když jsem na začátku měl velké pochybnosti. Teprve až moje kámoška mě přesvědčila. A nyní se cítím fakt dobře!

WEBOVÉ STRÁNKY ZDARMA