Acai Berry Extreme

Acai Berry Extreme je velmi oblíbený produkt u lidí, kteří touží snížit svoji tělesnou hmotnost. Tento doplněk výživy je založen na výtažku z bobulí palmy Euterpe oleracea, která roste v Amazonii a je známa pod lidovým označením Acai. Právě plody této palmy využívají domorodí obyvatelé na výrobu osvěžujících a léčivých nápojů. Nápoj purpurově červené barvy se vyznačuje vysokým obsahem antioxidantů. Bylo zjištěno, že v bobulích této palmy je obsaženo mnohem více antioxidantů než v populárních brusinkách nebo borůvkách.

Acai Berry Extreme podporuje hubnutí, zlepšuje metabolismus, napomáhá spalovat tuky a zvyšuje celkovou energii organismu. Díky vysokému obsahu antioxidantů je tento přípravek vhodný k očistě těla od toxických látek a ke snižování hladiny cholesterolu. 

Často kladené dotazy

Komu je Acai Berry Extreme určen?

  • Doplněk stravy Acai Berry Extreme je určen pro ženy a muže, kteří dosáhli věku 18 let. Výrobek by neměly používat těhotné a kojící ženy!

Je použití produktu Acai Berry Extreme škodlivé zdraví?

  • Acai Berry Extreme je produkt, který má 100% přírodní ingredience, které nezpůsobují žádné vedlejší účinky.

Kolik kapslí obsahuje jedno balení Acai Berry Extreme?

  • Balení Acai Berry Extreme obsahuje 60 kapslí. To je dostatečné množství pro hubnutí po dobu jednoho měsíce.

Jak dlouho by měl být Acai Berry Extreme užíván, aby bylo dosaženo co nejlepšího účinku?

  • Pro dosažení uspokojivého výsledku se doporučuje užívat Acai Berry Extreme po dobu 1 až 3 měsíců.

Zůstanou dosažené výsledky po užívání přípravku Acai Berry Extreme stabilní?

  • Ve většině případů ano. Ukončením diety užíváním doplňku stravy Acai Berry Extreme by nemělo dojít k tzv. jo-jo efektu.  

Reakce zákazníků:

Veronika (24 let): O úžasných vlastnostech Acai Berry Extreme jsem se dozvěděla od svého přítele. Zpočátku jsem byla trochu skeptická, ale nakonec jsem byla velmi příjemně překvapena. Během dvou měsíců jsem totiž zhubla 11 kilogramů!

Šárka (31 let): Acai Berry Extreme mohu s čistým svědomím všem doporučit! Po prvních několika dnech užívání jsem zaznamenala výrazné snížení chuti k jídlu, takže moje strava byla mnohem střídmější. Tříměsíční hubnoucí kůra mi pomohla shodit 15 kilo!

Anna (26 let): Musím přiznat, že se mi díky Acai Berry Extreme podařilo během několika měsíců dost zhubnout. A můžete mi věřit, měla jsem fakt velkou nadváhu! Dnes mám radost, že se mi podařilo shodit velké břicho, boky i zadek a za svoji postavu se tak už nemusím stydět. 

VÁŽNÉ SEZNÁMENÍ