Testolan

Testolan je přípravek určený mužům, kteří postrádají dostatečnou chuť na sex. Jeho hlavním úkolem je zvýšit hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu v těle. Testolan vyniká jedinečným složením založeným na směsi účinných látek aktivujících produkci testosteronu. Obsahuje velké množství rostlinných výtažků (především z pískavice řecké, kotvičníku zemního, řeřichy peruánské, ženšene, withanie snodárné, granátovníku a pepřovníku), které v kombinaci s vitamíny a minerálními látkami dělají z přípravku Testolan skutečné sexuální tornádo. Na zvýšení hladiny testosteronu se nejvíce podílejí výtažky z pískavice řecké (Trigonella foenum - graecum) a kotvičníku zemního (Tribulus terrestris).

Oblíbený doplněk stravy Testolan zvyšuje koncentraci testosteronu v těle, podporuje budování svalové hmoty, spaluje přebytečné tuky, doplňuje energii, zvyšuje chuť na sex (mužské libido), podporuje erekci a celkově zlepšuje fyzický i psychický stav organismu. Díky udržování dostatečné hladiny testosteronu v těle lze úspěšně předcházet účinkům stárnutí. 

Často kladené dotazy

Jak přípravek Testolan působí?

  • Testolan aktivuje produkci mužského pohlavního hormonu testosteronu a zvyšuje jeho koncentraci v těle. Tato skutečnost vede k lepší náladě, nárůstu svalové hmoty a zvýšení sexuální výkonnosti.

Pro koho je Testolan určen?

  • Testolan je určen pouze pro mužské pohlaví.

Jak dávkovat přípravek Testolan?

  • Přípravek by se měl užívat dvakrát denně po dvou tobolkách. Vždy nejlépe 30 minut před jídlem. Tobolky se doporučuje zapít vlažnou vodou.

Kolik tobolek je v jednom balení?

  • Balení obsahuje 120 tobolek.

Kdy mohu očekávat první účinky?

  • První účinky jsou viditelné již během prvních dnů užívání přípravku. Zvyšuje se libido a zlepšují se sexuální funkce. Výraznější výsledky lze pozorovat po několika týdnech užívání přípravku Testolan.

Je výrobek bezpečný pro lidské zdraví?

  • Ano. Přípravek je zcela bezpečný a nemá vedlejší účinky.

Jak dlouho budu muset čekat na svoji objednávku?

  • Přípravek je expedován do 24 hodin po obdržení objednávky. Zásilka by měla dorazit do 2 pracovních dnů. Samozřejmostí je diskrétní balení.

Jak funguje záruka vrácení peněz?

  • V případě, že přípravek nefunguje dle vašich představ, můžete jej vrátit. Peníze vám budou zaslány zpět na váš účet.

Reakce zákazníků:

Karel (35 let): Testolanové pilulky jsou fakt pro každého muže. Nečekal jsem takové skvělé účinky. Moje síla se zvýšila a mám více energie než kdy jindy. Jsem spokojený a moje žena ... Nikdy to nešlo tak dobře! :) Fakt super. Nejdřív jsem váhal, ale teď to můžu vřele doporučit všem chlapům. Opravdu to stojí za vyzkoušení.

Jaroslav (41 let): Jsem s těmito prášky spokojený. Jsou úžasný. Fungují přesně tak, jak jste psali. Získal jsem energii, vybudoval si svaly a sex je fantastický. Všechny mé problémy jsou pryč. Škoda, že jsem se nerozhodl si je objednat dříve.

Lukáš (29 let): Moje přítelkyně mě přesvědčila, abych si je koupil. Zpočátku jsem byl naštvaný, že mi nabídla nějaké magické pilulky, ale pak jsem je začal brát pro klid v duši a ukázat jí, že ... nefungují. Musím vám říct, že jsem byl v šoku. Super účinek! Každý chlap by to měl vyzkoušet.

VYTVOŘTE SI WEB ZDARMA