Semaxin

Semaxin je výživový doplněk určený všem mužům, kteří touží posílit sexuální výkonnost a zlepšit erekci. Tento u mužů oblíbený přípravek obsahuje výtažky z rostlin (tj. kozince blanitého, withanie snodárné, kotvičníku zemního, šafránu a pepřovníku), dále pak aminokyseliny (cystein), koenzym Q10, vitamíny (B12, E) a minerální látky (především hořčík, selen a zinek). Velký význam mají především rostlinné extrakty z kozince blanitého (Astragalus membranaceus) a withanie snodárné (Withania somnifera). Tyto rostliny mají afrodisiakální účinky a podporují fertilitu mužů. 

Semaxin je přípravek podporující proces spermatogeneze neboli produkce spermií. Zvyšuje množství spermií v ejakulátu, zlepšuje jejich kvalitu a pohyblivost. Výrazně tak podporuje plodnost mužů, což je v dnešní uspěchané době velice důležité. Neustálý stres, znečištěné životní prostředí a rychlý styl života se negativně podílejí na plodnosti mužů. Semaxin navíc stimuluje tvorbu mužského pohlavního hormonu testosteronu a zvyšuje tak mužské libido (tj. chuť na sex, potenci). Současně podporuje cirkulaci krve v penisu a zlepšuje erekci

Často kladené dotazy

Jak funguje Semaxin?

  • Semaxin je univerzálně působící doplněk stravy, který podporuje mužskou sexuální výkonnost. Stimuluje produkci spermatu, posiluje erekci a zvyšuje libido.

Proč koupit Semaxin?

  • Nákupem přípravku Semaxin obdržíte vysoce kvalitní doplněk stravy s prokazatelnými účinky.

Kdy se projeví účinky užívání přípravku Semaxin?

  • První účinky mohou být patrné již po měsíci pravidelného užívání tohoto doplňku stravy.

Vyvolává výrobek nějaké vedlejší účinky?

  • Složení Semaxinu je 100% bezpečné a bez vedlejších účinků.

Můžu si objednat zboží v zahraničí?

  • Ano. Objednávky zasíláme i do zahraničí.

V jakém balení je produkt dodáván?

  • Výrobek odesíláme v diskrétním balení.

Jak užívat Semaxin?

  • Doporučená dávka jsou 2 tobolky denně mezi jídlem. Tobolky je vhodné zapít vlažnou vodou.

Co když výrobek nesplní má očekávání?

  • V případě, že nejste s účinky přípravku spokojeni, můžete uplatnit 90 denní záruku na vrácení peněz.

Reakce zákazníků:

Jarda (28 let): Několikrát jsem v posteli selhal. Nebyla se mnou žádná řeč. Nejde jakoby o nic, ale byl jsem velice frustrovaný. Bál jsem se, že se to zopakuje, proto jsem se vyhýbal situacím, které by k tomu mohly vést. Vše se změnilo, kdy jsem sáhnul po přípravku Semaxin. Všem doporučuju!

Patrik (39 let): Semaxin jsou skvělé tabletky, které vám doporučuji, chcete-li mít lepší sex. Je to velice jednoduché. Polknete tabletku a nemusíte se bát připravenosti. Milujete se se svou partnerkou a její orgasmy jsou úžasné!

Saša (42 let): Sex nebyl předtím nikdy takový jako po Semaxinu. Změna je velká pro mne i pro mou ženu. Fakt bomba! Nikdy jsem takový přípravek neužíval, ale doporučuju ho všem.

VÁŽNÉ SEZNÁMENÍ