Member XXL

Přípravek Member XXL je určen všem mužům, kteří nejsou spokojeni s velikostí svého penisu. V současné době se jedná o nejprodávanější produkt ve své kategorii. Member XXL je doplněk stravy, který je tvořen těmi nejkvalitnějšími a nejúčinnějšími ingrediencemi podporujícími erekci a zvětšení penisu. Obsahuje rostlinné výtažky ze serenoa plazivé, kotvičníku zemního, klanoprašky čínské, ženšenu, šafránu a černého pepře. Serenoa plazivá (Serenoa repens) je keřovitá palma rostoucí v jihovýchodní části USA, jejímiž plody jsou malé černé peckovice. Právě extrakt z těchto plodů se u domorodých obyvatel Floridy užíval v medicíně na léčbu prostaty nebo jako účinné afrodisiakum

Hlavní výhody přípravku Member XXL spočívají v přirozeném zvětšení mužského přirození s relativně rychlými účinky. Již zhruba po měsíci pravidelného užívání přípravku se penis prodlouží v průměru o 2 cm a po dalším měsíci až o 5 cm. Kromě zvětšení penisu zaručuje tento produkt kvalitnější erekci a častější chuť na sexuální hrátky

Často kladené dotazy

Co je Member XXL?

  • Member XXL je moderní doplněk stravy, který umožňuje neinvazivní, pohodlné prodloužení penisu v domácích podmínkách. Záruka působivého efektu!

Díky čemu je Member XXL tak účinný?

  • Member XXL je přípravek s jedinečnou kompozicí. Obsahuje účinné látky o účinnosti kombinované ve vhodné koncentraci. Užívání přípravku Member XXL vede k systematickému zvětšení penisu až do získání velkolepých efektů.

Jak užívat přípravek Member XXL?

  • Použití přípravku Member XXL je velmi jednoduché. Stačí vzít dvě tobolky denně, první ráno před snídaní a druhou kolem poledne (před obědem). Zapijte vodou.

Je užívání produktu bezpečné pro zdraví?

  • Ano. Member XXL je bezpečný doplněk stravy se 100 % přírodním složením.

Kdy se dostaví první účinky přípravku Member XXL?

  • První měřitelné účinky jsou viditelné již po třech týdnech pravidelného užívání. Průměrný nárůst délky penisu u testované skupiny mužů dosahoval 2 cm.

Je ke koupi produktu potřebný recept?

  • Ne. Produkt je k dispozici všem uživatelům bez lékařského předpisu.

Za jak dlouho obdržím objednaný produkt?

  • Doprava výrobku probíhá do 24 hodin od objednání. Produkt k vám dorazí zpravidla do 2 pracovních dnů v diskrétním balení.

Čím se Member XXL liší od konkurenčních výrobků?

  • Member XXL je "zlatým standardem" mezi produkty pro zvětšení penisu. Neexistuje žádný jiný podobný doplněk na trhu. Zákazníci oceňují jeho snadné používání. Stačí polykat tobolky a to je vše. Zapomeňte na vakuové pumpy a další nepříjemné metody na zvětšení penisu!

Reakce zákazníků:

Radek (30 let): O přípravku Member XXL jsem se dozvěděl zcela náhodně na jednom z erotických portálů. Po předchozích selháních jiných produktů, které jsem užíval jsem byl před nákupem skeptický... Nicméně, rozhodl jsem se tento přípravek objednat, a bylo to dobré rozhodnutí. Produkt funguje, takže jsem se rozhodl objednat další 3 balení za zvýhodněnou cenu.

Honza (28 let): Member XXL se ukázal být v mém případě nejlepší řešení. Můj pohlavní život se rozhodně zlepšil. Užíval jsem tobolky šest měsíců a zvýšil jsem svůj rozměr o 7 cm, nemluvě o zlepšení tloušťky. Velkou výhodou produktu je absence jakýchkoliv vedlejších účinků.

Petr (34 let): Po mnoho let jsem bojoval s velikostí penisu, díky čemu můj sexuální život prakticky neexistoval. Byl jsem už blízko k podstoupení drahé, a ne zrovna bezpečné operace. Naštěstí v pravou chvíli jsem narazil na Member XXL a on skutečně funguje! Užívám ho jen 2 měsíce a můj penis je již delší o přibližně 3 cm.

VÁŽNÉ SEZNÁMENÍ