Femin Plus

Femin Plus je doplněk stravy určený všem ženám, které trápí problémy s nedostatečnou chutí na sex. Tento přípravek je složen z vysoce kvalitních ingrediencí, které pozitivně ovlivňují hormonální systém žen. Jedná se o vysoce účinnou směs rostlinných extraktů (např. pastaly rozprostřené, řeřichy peruánské, pískavice řecké, ženšenu, jinanu, kakaovníku, lékořice nebo pepřovníku), aminokyselin (např. argininu), vitamínů (např. B6, E) a minerálních látek (např. zinku), které jsou prospěšné pro celkové zvýšení ženského libida. Největší podíl na zvýšení libida u žen mají výtažky z listů mexického keře pastaly rozprostřené (Turnera diffusa) neboli damiány, z kořene řeřichy peruánské (Lepidium meyenii) neboli maky a ze semen pískavice řecké (Trigonella foenum - graecum). Tyto tři rostlinné druhy jsou již od pradávna považovány za ženské afrodisiakum. 

Femin Plus je oblíbený a velmi účinný přípravek, který stimuluje libido (chuť na sex) u žen, odstraňuje problémy s vaginální suchostí (tj. zvlhčuje pochvu), zvyšuje citlivost pohlavních orgánů a tím sexuální vzrušivost, podporuje snadnější dosažení orgasmu a zlepšuje náladu během období menstruace. Tento přípravek současně dodává tělu energii, odstraňuje únavu a potlačuje negativní účinky stresu. 

Často kladené dotazy

Co je Femin Plus?

  • Femin Plus je jedinečná směs bylin, afrodiziak a účinných látek, které stimulují ženské libido.

Jak používat Femin Plus?

  • Doporučuje se užívat 2 tobolky denně, nejlépe 30 minut před jídlem a zapít 3 dcl vlažné vody.

Je Femin Plus bezpečný pro zdraví?

  • Užívání přípravku Femin Plus je zcela bezpečné a nemá vedlejší účinky.

Kdy mohu očekávat první účinky?

  • První účinky (zvýšené libido, větší vzrušení, lepší vaginální hydratace a krevní oběh) jsou znatelné po 7 dnech užívání.

Kolik tobolek je v jednom balení přípravku?

  • Balení přípravku obsahuje 60 tobolek.

Jak funguje záruka vrácení peněz?

  • Pokud tento produkt nesplňuje vaše očekávání, stačí do 90 dnů vrátit obal a peníze vám budou zaslány zpět na váš účet.

Jak dlouho budu čekat na svou objednávku?

  • Zásilka je zpravidla odeslána do 24 hodin od obdržení vaší objednávky. Balíček byste měli obdržet do 2 až 3 pracovních dnů. Samozřejmostí je diskrétní balení.

Co odlišuje Femin Plus od konkurenčních produktů?

  • Femin Plus má jedinečné složení, které není k dispozici v žádném jiném konkurenčním prostředku. 

Reakce zákazníků:

Sandra (32 let): Miluji svého manžela a ráda s ním trávím čas. Jsou horší a lepší dny, ale v našem vztahu jsem šťastná. Problémem je pouze sex, nebo spíš moje nedostatečná touha po něm. Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet přípravek Femin Plus. Musím přiznat, že je to mnohem lepší. Jsem docela nadržená. Nemůžu se dočkat večera a našeho společného milování!

Erika (29 let): Díky Femin Plus jsem konečně objevila svoji ženskost. Nyní se mohu milovat bez problémů a sex si užít naplno. Tento přípravek doporučuji všem ženám, které mají v současné době problémy se sexem.

Magda (41 let): Femin Plus mi pomohl dosáhnout orgasmu a začala jsem si tak sex více užívat. Lituji jen toho, že jsem to začala brát tak pozdě, kolik krásných okamžiků jsem ztratila ... Naštěstí jsem se nakonec Femin Plus rozhodla objednat a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Tyto pilulky fakt fungujou.

VYTVOŘTE SI WEB ZDARMA