Eron Plus

Eron Plus je vysoce účinný přípravek určený pro všechny muže, kteří mají problémy s erekcí. Tento přípravek se vyznačuje vysokým obsahem rostlinných extraktů (např. řeřichy peruánské, kotvičníku, ženšene nebo pískavice). Na zlepšení erekce má pravděpodobně největší podíl řeřicha peruánská (Lepidium meyenii) označovaná často jako maka peruánská. Jedná se o dvouletou rostlinu rostoucí v peruánských horách jihoamerických And v nadmořské výšce kolem 4000 m. Řeřicha peruánská je ceněna především pro svůj kořen (bulvu), z něhož se získávají důležité extrakty s léčivými účinky. Tuto rostlinu už pěstovali Inkové pro její afrodisiakální účinky

Kvalitní erekce a sexuální výdrž je založena na kombinovaném užívání dvou druhů kapslí přípravku Eron Plus a Eron Plus Before. Kapsle Eron Plus jsou určeny ke každodennímu užívání za účelem prevence a odstranění problémů s erekcí. Kapsle Eron Plus Before se užívají cca 2 hodiny před pohlavním stykem za účelem přímé stimulace erekce. 

Často kladené dotazy

Jak dlouho je potřeba užívat Eron Plus?

  • První výsledky se dostaví již po 30 minutách od užití kapsle Eron Plus Before. Komplexní působení výrobku je znát po dvou týdnech užívání kapslí Eron Plus.

S jakým působením můžu přesně počítat?

  • Eron Plus podporuje erekci. Způsobuje, že je penis tvrdší a větší. Díky tomu pociťujete silnější a delší orgasmy. Váš sex může trvat dokonce o 30 minut déle.

Způsobuje výrobek vedlejší účinky?

  • Receptura Eron Plus vychází z přírodních, bezpečných a komplexně prozkoumaných složek. Výrobek nevyvolává vedlejší účinky.

Jaké složky se nacházejí v Eron Plus?

  • Eron Plus tvoří pouze přírodní složky jako je např. l-arginin, maca peruánská, kotvičník, ženšen nebo pískavice.

K čemu jsou mi dvě balení různých kapslí?

  • Eron Plus je sada dvou výrobků ke každodennímu užití před pohlavním aktem. Díky tomu se výrobku na trhu nic nevyrovná.

Můžu si výrobek objednat ze zahraničí? Je zásilka diskrétně zabalena?

  • Ano. Objednávky zasíláme i do zahraničí. Všechny balíčky zasíláme v diskrétních kartonech. Díky tomu nikdo kromě Vás nebude vědět, co se nachází uvnitř balení.

Reakce zákazníků:

Martin (35 let): Víte, jaké to je zklamat v posteli? Děsné... Díky Eron Plus můj problém zmizel. Vždycky to zvládám. Rozhodně tento výrobek doporučuju!

Kamil (42 let): Moje partnerka říkala "to nic...". Já jsem však cítil, že nás potíže v posteli od sebe vzdalují. Eron Plus mě zbavil problému.

WEBOVÉ STRÁNKY ZDARMA