Aqua Disiac

Aqua Disiac je jedinečný parfém s obsahem feromonů určený pro muže i ženy. Jeho smyslná vůně má za úkol zvýšit atraktivitu a sebevědomí uživatele parfému. Aqua Disiac obsahuje výtažky z kořene tropické trvalky Plectranthus barbatus a listů čajovníku Camelia sinensis.

Rostlinné složky obsažené v parfému dokážou ve velmi krátkém čase zvýšit sexuální touhu a vzrušení u mužů i žen. Podporují lepší cirkulaci krve v genitáliích, vyvolávají příjemné pocity a zvyšují libido. Při pravidelném používání parfému dochází ke zvýšení sexuálního vzrušení, vyšší produkci pohlavních hormonů, zlepšení sexu, delším a kvalitnějším orgasmům, u žen navíc k lepší lubrikaci pochvy

Reakce zákazníků:

Jan (38 let): Koupil jsem Aqua Disiac pro svoji přítelkyni. Byla velmi stydlivá, takže pro ni bylo nepříjemné mluvit o sexu. Když jsme měli sex, měl jsem pocit, jako kdybych ji k tomu nutil. Brzy jsme přestali v posteli zkoušet nové věci. Nechtěl jsem se s ní rozejít, protože i když jsme měli problémy v sexu, je to skvělá žena. Přesvědčil jsem ji, aby začala užívat tento produkt a výsledky mě příjemně překvapily. Už nebyla tak chladná, najednou měla chuť na sex. Myslím, že si ji brzy vezmu za ženu.

Klára (39 let): Po bolestném rozvodu jsem se vyhýbala mužské pozornosti. Trvalo mi dlouho se přes to dostat. Dva roky po rozvodu mi bylo skoro 40 let a byla jsem stále sama. Nikdo mě nechtěl. Nevěděla jsem, co mám dělat. Koupila jsem si Aqua Disiac a okamžitě jsem viděla feromony v akci. Muži mě začali zvát na rande. Nemohli se mě nabažit. Takže doporučuji Aqua Disiac každému. Už podruhé jsem šťastně vdaná. Doufám, že tentokrát bude všechno jiné.

Martin (27let): Teď vidím, co se se mnou stalo. Byl jsem očarován těmi feromony! Moje sousedka to na mě zkoušela dva týdny. Nosila mi koláče, a dokonce se nabídla, že mi vyžehlí košile. Kdykoli se na ni podívám, je těžké se ovládnout a nevrhnout se na ni. Včera se mě zeptala, jestli voní hezky a řekla, že si koupila nový parfém s feromony. Nikdy jsem tomu nevěřil, ale stál 30 minut poté, co odešla.

Lenka (42 let): Náš vztah byl celkem těžký. S manželem jsme vždy vycházeli dobře, ale on chtěl se mnou mít sex a já jsem si toho nevšímala. Soustředila jsem se na jiné věci. Menopauza mi způsobila problémy, například jsem se více potila, bylo mi horko a bolela mě hlava. Zapomněla jsem na sex, hlavně proto, že mi přestal dávat jakékoli potěšení. Potom jsem si uvědomila, že mi manžel lhal, když tvrdil, že mu nevadí že nemáme sex. V zoufalosti jsem si objednala Aqua Disiac a velmi brzy jsem si všimla prvních účinků. Na menopauzu jsem zapomněla už po měsíci užívání. Náš milostný život se hodně zlepšil.

Aleš (44 let): Nedařilo se mi začít si románek se sekretářkou mého šéfa bez ohledu na to, co jsem dělal. Vsadil jsem se s kamarádem, že ji za 2 týdny budu mít v posteli. Dával jsem jí květiny a dary, ale zbytečně. Doslova 4 dny před termínem sázky se se mnou vyspala přímo v mém autě. Skočila na mě jako divoká kočka. Příští den jsem ji zase nezajímal. O den později jsme si to rozdali vzadu v kuchyňce. Pak jsem si uvědomil, že jsem ve své "šťastné" dny použil parfém svého bratra. Jsem tady, abych objednal Aqua Disiac. Funguje to perfektně!

Kristýna (54 let): Mívala jsem velké problémy v sexuálním životě. Sex mě nebavil a nevzrušoval mě, vždy jsem ho brala spíše jako povinnost. Z tohoto důvodu jsem se rozešla s mužem, kterého jsem milovala a byla s ním 6 let. Byl zklamaný, že jsem nebrala ohledy na jeho potřeby v sexu. Dlouho jsem žila sama a vzdala jsem se naděje na nový vztah. Jednou mi kamarádka doporučila, abych zkusila Aqua Disiac. Uvědomila jsem si, že stojí za to mít chuť na sex. Nyní se můj sexuální život výrazně zlepšil a našla jsem svoji spřízněnou duši.

VÁŽNÉ SEZNÁMENÍ